بسیاری از سازمان ها به طور قابل توجهی اندازه گروه محصول خود را افزایش می دهند. درسته که همیشه دلیل خوبی برای این رویکرد وجود دارد ، اما فشار زیادی روی سازمان و افراد ایجاد می کند. افزودن سریع افراد جدید می تواند بسیار طاقت فرسا باشد و منجر به طولانی شدن تصمیم گیری شود و بهره‌وری را کم کند.

به جای یک تصمیم بزرگ ، گروه محصولات خود را با روشی چند مرحله‌ای رشد دهید. این کار را با اضافه کردن یک یا دو نفر در هر زمان انجام دهید ، به ویژه هنگامی که تیم شما کوچک است. رشد تدریجی این امکان را به شما می دهد تا درک کنید که آیا شیوه های استخدام شما مؤثر است یا خیر ، استانداردهایی که در آن وجود دارید به خوبی کار می کند یا خیر ، چقدر محصول جدید شما پشتیبانی  نیاز دارد و اینکه ادغام افراد در تیم و تقویت همکاری آنها چقدر آسان و یا چالش برانگیز است . علاوه بر این ، اگر مشکلی را کشف کردید ، یک رویکرد افزایشی به شما امکان می دهد قبل از افزودن افراد بیشتری ، تغییرات لازم را انجام دهید

وقتی صحبت از جذب افراد مناسب می شود ، توسعه کارمندان فعلی برای کمک به آنها بسیار مفید است. افراد جدید چشم انداز تازه ای را ارائه می دهند ولی اطمینان حاصل کنید که شما نه تنها به خاطر مدیریت و دانش آنها را استخدام می کنید بلکه به مهارت های رهبری آنها نیز توجه می کنید. به عنوان مثال ، آنها چقدر خوب و با دقت به دیگران گوش می‌دهند و با آنها همدلی میکنند؟ آنها در حل و فصل سازنده مناقشات و تصمیم گیری‌های مشارکتی چقدر ماهر هستند؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.