رشد شگفت انگیز است: این بدان معنی است که افراد ، تیم ها و محصولات رونق می یابند. با این حال ، رشد یک تیم چالش های زیادی را مطرح می کند: مثلا تیم باید چقدر بزرگ شود؟ چقدر سریع باید به افراد اضافه شود؟ و چگونه افراد باید با هم کار کنند؟ این هفته و هفته آینده به بحث در مورد چگونگی مقابله با این چالش ها می پردازیم و توصیه هایی برای رشد را به اشتراک می گذاریم.

تولید پیرامون محصول

به منظور رشد یک تیم ، با بررسی کارهای آینده خود شروع کنید. تعیین کنید که کدام دارایی‌ها واقعا محصول هستند. محصولات مزایای ملموس ارائه می دهند یا یک مشکل واقعی را برای گروهی از افراد برطرف می کنند ،و در عین حال مزایای تجاری خاصی مانند تولید درآمد مستقیم یا غیر مستقیم ، کاهش هزینه یا افزایش سهم بازار ایجاد می‌کنند.

پس از شناسایی محصولات ، مهارت های لازم برای مدیریت هر دارایی را تعیین کنید. به عنوان مثال ، یک محصول داخلی مانند یک پلتفرم به احتمال زیاد به مهارت های فنی عمیق نیاز دارد ولی یک پیشنهاد نهایی برای کاربر نهایی ، به درک کاملی از بازار و مدل تجارت احتیاج دارد.

سپس به دنبال یک فرد مناسب برای هدایت و مدیریت هر محصول باشید با توجه به اینکه فرد باید در یک بازه زمانی طولانی به دنبال ارزش باشد. این تفکر بلند مدت را پاداش می دهد و به افراد کمک می کند تا ببینند تأثیر تصمیماتشان چیست.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.