قبل از افزودن تعداد بیشتری از افراد ، اطمینان حاصل کنید که استانداردهای کافی وجود دارد. نقش ها و مسئولیت های مدیریت محصول ، فرایندها و ابزارهایی که در حال حاضر استفاده می شوند را مرور کنید. بررسی کنید که آیا مفید ، سازگار و کامل هستند یا خیر. به عنوان مثال ، آیا درک مشترکی از چگونگی اضافه شدن ایده ها به محصولات را دارید –  آیا شیوه های کشف و استراتژی مشترک محصول وجود دارد؟ و آیا شما بر سر مثلاً دیدگاه محصول ، استراتژی ، نقشه راه و بقیه توافق دارید؟ بر روس نحوه ضبط آن چطور؟

در آخر ، چگونگی ارزیابی کار افراد در حال حاضر  را بررسی کنید. ارزیابی عملکرد بر اساس چیست؟ و آیا آنها منصفانه ارزیابی می‌شوند؟ به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید ارزیابی ها را به عملکرد محصولی که فرد به آن توجه می کند ، پیوند دهید. همچنین ممکن است بخواهید توانایی شخص در رهبری و همکاری مؤثر با تیم های توسعه دهنده و ذینفعان و همچنین بهبود کار و دستیابی به مهارت های جدید را در نظر بگیرید.

اگر استانداردهای مهم وجود ندارد ، ابتدا آنها را توسعه دهید و رشد تیم را به تأخیر بیندازید: بدون استانداردهای مؤثر ، کار برای یک گروه بزرگتر دشوار خواهد بود. سردرگمی ، ارتباط نادرست و سایر امشکلات احتمالاً تحقق می یابند. این بدان معنا نیست که هر استانداردی باید در سنگ بنا شود. برعکس آن صادق است: معیارهایی وجود دارد که به افراد کمک می کند تا کارهای عالی را به روشی سالم انجام دهند. اگر یک استاندارد قابل بهبود باشد ، افرادی که کار را انجام می دهند باید برای تغییر آن توانمند باشند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.